Bakırköy Çatı Ustası

Bakırköy Çatı Ustası

Yoğun yağış halde ise çatının iç alanı su alır ve çürümeye başlar ve çatı bir müddet sonra yıkılır. Bunun için Bakırköy çatı ustası aramanız ve en kısa zamanda çatınızın onarılmasını sağlamanız gerekmektedir. Eğim problemi olan çatılar yoğun kar yağışı olduğu vakitlerde kar kütlesi eğim kusuru sebebiyle katıdan aşağıya düşmediği için fazla ağırlık yapar ve çatının yıkılmasına sebep olur. Çatının onarımı geciktirilirse hasarın büyüklüğü zamana bağlı olarak artarak sürer ve çatının komple tekrardan yapılması gerekir.

Kışın ağır şarlarına ve karın ağırlığına çatının uzun seneler dayanması için çatı onarımı ihmal edilmemelidir ve en kısa vakitte yapılmalıdır. Beşik çatının orta sol ve sağ olmak üzere tek parça durumunda yapılmaktadır sandviç panel. Dikmelerin arasında açıklığın azaltılması ve çatının boyu yönündekiyatay hareketleri banlama işlevi yaparlar. Çatı bakımı yaptırmak için hemen Bakırköy çatı ustası aramalarına başlamalısınız. Asma çatının taşıyıcı elemanları çatı makası seklindedir.

Çatıların Tamiratı

Yalıtımın en oldukça kullanıldığı alan ise çatılardır. Yapmış olduğumuz yeni çatıların ve çatı tamirlerini firmamız tarafından garanti kapsamındadır. Kullanmış olduğumuz kaliteli izolasyon malzemeleri ile birlikte çatılarınızı olması gerektiği vb yapıyoruz. Tamir sonrası çatılarınız yine Bakırköy çatı ustası tarafından garanti kapsamındadır. Kiremit çatılarınızı sıkıntısız bir biçimde aktarıyoruz. Sorunlu onduline çatılarınızı onarım ediyor ve izolasyon yapıyoruz. Membran yalıtımı sonrası problemsiz sızdırma yapmayan çatılara sahip olabilirsiniz. Sorunlu çatılarınız ve yeni çatı işlerinizde şhingle çatı sistemleri ile birlikte sıkıntısız uzun seneler sağlam malzemeler kullanıyoruz.

bakırköy çatı ustası

Ayrı işin uzmanı olmayan şahıslar tarafından gerçekleştirilen çatılarda eğim meseleyi olmaktadır. İzolasyon malzemeleri kullanılmayan çatılar yazın iş tarafa doğrudan ısı çeker. Ahşap çatılar hususunda deneyim sahibi expert ekibimiz ile birlikte birçok ahşap çatı işlerinden hizmetinizdeyiz. Ahşap çatıları epeyce iyi tanıyor ve sorunlarını epeyce iyi biliyoruz. Sorunlu çatılarınızı ise profesyonel ekibimizle etüd ediyor ve reçetesini yazıyoruz. Yapmış olduğumuz çatılar bizim garantimiz altındadır. Yapmış olduğumuz çatılarda en ufak bir sıkıntı dahi olsa gelip lüzumlu işlemleri yapıyoruz. Bakırköy çatı ustası olarak çatılarınızın birçok bozukluğu çözüyor ve sizler için en güzel çatıları yapıyoruz.

Üzerinde gezilmeyen teras çatılar ise daha epeyce yapıları dış ortamdan korumak için az yağış alan bölgelerde tercih edilirler. Örneğin çatılarda tamir gereken yer veya baştan üretilmesi gereken alanlar için Bakırköy çatı ustası faaliyetler sürdüreektir. Isı yalıtımı olmayan çatılar da yazın epeyce sıcak ve kışın ise epeyce soğuk olmaktadır. Çatı kaplama ve Çatı onarımı işlemleri de yaparak çatılarınız için ihtiyaç duyduğunuz bütün işleri firmamızda bulabilirsiniz.

Bakırköy Çatı Ustası

Çatı Tamiratı Ülkemizde dört mevsimi yaşamamıza karşın Bina çatılarının en epeyce problem yaşam sürdüren kısımları Çatılarıdır. Eğimli çatılarda çatı iskeletinin yapılmış olması ve üstüne kaplama malzemesinin yapılması söz konusudur. Çatılar düz teras ve eğimli çatılar şeklinde yapılır. Eğimi yüksek olan çatılarda oluklu ondulun lerde seçilmelidir. Bakırköy Kiremit çatılarınızın olduğu alanlarda nelere ihtiyaç duyulduğu Bakırköy Kiremit çattı ustalarımız tarafından uygulamaya konur.

Eksik ve kırık su olukları firmamız tarafından değiştirilir ve yeni bir bir hale getirilir. Çatısız binalarda yaşanan meseleler herkes tarafından bilinir. Bakırköy çatı ustası sonuçlarını göstermek hedefiyle aktivite gösteren web sitemiz her gün binlerce iş arayan tarafından görüntülenmekte ve kurumların seçim yapmasını kolaylaştırmaktadır.

Çatı İzolasyon Ustası Bakırköy

Su ve ısı izolasyonu yapılmamış bir çatı temelsiz bir bina benzer ve her an bir problem çıkarma potansiyeli yer almaktadır. Sorunlu zeminlere uyguladığımız izolasyon ile birlikte teras keyfiniz iki katına çıkacaktır. Örneğin soğuk depo için yalıtım sağlayacak bir sandviç panel ile birlikte çatı izolasyonunda kullanılacak bir panelin malzeme seçimi ve iç dolgu özellikleri değişiklik gösterir. İzolasyon yapılacak alana sıva yüzeyi temiz değil ise izolasyon astarı uygulanması ehemmiyet arz etmektedir. Bunlardan bir tanesi su izolasyonu bir öteki ise ısı izolasyonu olarak adlandırılabilir. Teras çatı izolasyon uygulamalarında kullandığımız malzemenin kaliteli ve fazla zaman kullanım sağlaması son derece önemlidir.  Bakırköy çatı ustası dışında Zeytinburnu çatı ustası ve Beykoz çatı ustası aramalarınızda da bize ulaşabilirsiniz.

Sorunlu kiremitleri teşhis edip lüzumlu tamirat işlemleri uygulanmaktadır. Çatılarınızın birçok problemini teşhis edip lüzumlu işlemleri yapıyoruz. Dönemsel olarak lüzumlu hallerde en yeniçatı tamiri teknikleritaşıyarak kullanıcıları ile birlikte birlikte yaşamlarını sürdürüyorlar. Bakırköy çatı ustası gerçekleştirilen Bakırköy Kiremit Çatı yapılacak bölgeye lüzumlu duyulan malzeme saptarlar. Yangının çıkış sebebine yönelik yetkili ve görevli kurum ve kuruluşların lüzumlu incelemeleri sürer.

4 Comments

  1. Hilmi 28 Nisan 2019
    • Çatı Ustası 28 Nisan 2019
  2. Şahin 9 Eylül 2019
    • Çatı Ustası 9 Eylül 2019

Leave a Reply

0536 234 61 98